sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Lilek je náročný na teplo, dejte ho do fóliovníku

16.8.2017
 
Lilek je plodina velmi náročná na teplotu, proto vybírejte odrůdy s kratší vegetační dobou. Jeho zajímavá chuť ozvláštní každý pokrm. 
 

Číst dál...

I ve fóliovníku vypěstujete květiny a zeleninu

2.8.2017
 
S pěstováním zeleniny vám pomůže fóliovník. 
 

Číst dál...

Fóliovníky a jejich varianty

25.7.2017
 
Nejen skleníkem můžete dodat rostlinám vhodné podmínky pro růst. 
 

Číst dál...

Elektrický gril se hodí na zahradu i terasu

19.7.2017
 
I když nejste majitelem velké zahrady, můžete bez obav grilovat i na balkoně či terase a to díky elektrickému grilu.
 

Číst dál...

Tichý pomocník - akumulátorová pila

13.7.2017
 
Motorové řetězové pily se používají desítky let. Při jejich nákupu si můžeme vybrat pilu elektrickou či poháněnou spalovacím motorem. Na malé zahrádky se hodí hobby elektrické pily. Co však dělat, když na zahrádce nemáme přístup k elektrickému proudu?
 

Číst dál...

Jak na vhodnou půdu ve fóliovníku?

6.7.2017
 
Většina pěstitelů nedá dopustit na klasickou formu ochrany úrody, tedy na skleníky. Existuje ale i mnohem levnější možnost v podobě fóliovníků. Pokud se nechcete pěstování věnovat i přes zimní měsíce, je to ideální řešení.
 

Číst dál...

Vyberte si na zahradu fóliovník?

29.6.2017
 
Chcete-li pěstovat na zahradě  zeleninu jako rajčata a papriky či okurky, je vhodný si vybrat skleník či méně nákladný fóliovník, který má stejné funkce.
 

Číst dál...

Jaké čerpadlo pro zahradu?

22.6.2017
 
Pro zavlažování zahrad, trávníků či zeleniny ve fóliovnících je nezbytným pomocníkem čerpadlo. Vybrat si můžete kompaktní přenosné nebo stabilně nainstalované elektrické samonasávací. 
 

Číst dál...

K čemu slouží fóliovník a k čemu pařeniště?

21.6.2017
 
Většina lidí, včetně mnoha amatérských zahrádkářů, má v hlavě zafixováno, že je pro ochranu rostlin nutné používat skleník. Často však postačí mnohem prostší fóliovník.
 

Číst dál...

Na co lze použít fóliovník?

20.6.2017
 
Připravit se na pěstitelskou sezónu neznamená pořídit si pouze správné nástroje a sazenice, ale také vytvořit pro rostliny ideální prostředí. Nejlépe ve skleníku, případně ve fóliovníku.
 

Číst dál...

Jaké vlastnosti má zahradní fóliovník?

19.6.2017
 
Pěstování ovoce a zeleniny venku na zahradě je sice běžné, ale poměrně riskantní. Ranní mrazíky se objevují i v pozdních jarních měsících a to není pro úrodu zrovna to nejlepší. 
 

Číst dál...

Fóliovník je výhodné řešení

16.6.2017
 
Pro prodloužení pěstitelské sezóny není potřeba vynakládat peníze na drahý skleník, bohatě vám k tomuto účelu postačí i jednoduchý zahradní fóliovník.
 

Číst dál...

Plechové garáže mají řadu výhod

15.6.2017
 
Běžné typy garáží pomalu ale jistě ztrácí na popularitě. Jejich stavba je nejen časově náročná, ale ani jejich cena není příliš lidová.
 

Číst dál...

Jak si vylepšit fóliovník

14.6.2017
 
Chcete začít s pěstováním na zahradě a bojíte se, že vám mohou úrodu zničit přízemní mrazíky? Pořiďte si skleník nebo jeho levnější variantu v podobě fóliovníku.
 

Číst dál...

Jak si vypěstovat saturejku?

13.6.2017

Saturejka patří k méně využívanému koření. Jedná se nejen o koření, ale skvělou léčivku z čeledi hluchavkovitých. Rostlina má přímo zázračné vlastnosti a velmi skromný vzhled. 
 

Číst dál...

Základem zahrady je kompost. Jak na něj?

12.6.2017

Kompost pomůže zrecyklovat vše nepotřebné ze zahrady a také organické zbytky z kuchyně. Tato směs poslouží jako základ pro kvalitní hnojivo, které použijeme v záhonu i ve fóliovníku
 

Číst dál...

Chcete si vybrat nový fóliovník?

23.5.2017

Chcete si pěstovat či předpěstovávat zeleninu, ale nechcete investovat do nákupu a budování skleníku čas, ani peníze? Pořiďte si levnější, zato plnohodnotnou variantu - fóliovník
 

Číst dál...

Rozdíly mezi skleníkem a fóliovníkem

22.5.2017
 
Vadí vám unylá chuť ovoce a zeleniny, které jsou k dostání na pultech našich obchodů? Dejte se do pěstování sami. Není to tak složité.
 

Číst dál...

Montovaný dům Lounge 55: Skvělá volba pro milovníky komfortní koupelny

19.5.2017

Milujete koupel ve vaně plné vody? S chutí si ji napustíte horkou a pak se oddáváte relaxaci? V tom případě se montovaný dům Lounge 55 stane oázou pro vás. Na rozdíl od ostatních montovaných domů například od Lounge 30 nebo Lounge 42 je totiž vybaven koupelnou obsahující i vanu.

Číst dál...

Jak na zálivku?

18.5.2017
 
Každá zelenina má jiné požadavky na zálivku. Budete-li je respektovat, dočkáte se vyšších výnosů zeleniny. V létě se nestačí spoléhat na déšť a rosu. 
 

Číst dál...

Pěstujte ve fóliovníku

17.5.2017

Chcete ochránit svou sadbu i v období, kdy venku panuje mráz a zároveň nechcete zbytečně utrácet za drahý skleník? Fóliovník je skvělou alternativou.
 

Číst dál...

Jak si vypěstovat špenát?

16.5.2017
 
Pěstování vlastního špenátu není nijak náročné, navíc získáte rostlinu bohatou na vitamíny. Špenát můžete dát do záhonu i do fóliovníku. 
 

Číst dál...

Proč používat fóliovník?

15.5.2017
 
Vypěstovat si vlastní zeleninu je v mnoha ohledech lepší než se spoléhat na zboží z obchodu. Plody vlastní práce jsou rozhodně chutnější. Ale jak a kde si zeleninu vypěstovat?
 

Číst dál...

Fóliovník je v zahradě nepostradatelný

12.5.2017

Pro toho, kdo nechce budovat skleník nebo do něj investovat, je fóliovník stejně hodnotným a nepostradatelným pomocníkem. 
 

Číst dál...

Jak pěstovat kedluben?

11.5.2017
 
Mezi velmi oblíbené druhy zeleniny patří u nás kedlubny. Ty můžete pěstovat volně v záhoně i ve fóliovníku
 

Číst dál...

Co když se rostliny mezi sebou nesnesou?

10.5.2017

 
I ve fóliovníku by mezi rostlinami měly panovat idylické vztahy. Najdou se ovšem výjimky, kdy se jednotlivé druhy rostlin mezi sebou nesnesou. Špatně rostou, nekvetou, chřadnou a nezřídka uhynou. Pokud vám nepomůže výměna zeminy, je na vině špatná kombinace rostlin. 
 

Číst dál...

Jsou vhodné vyvýšené záhony?

9.5.2017
 
Pěstování rostlin klasicky v řádku má u nás mnohem delší tradici než pití piva. Efektivnější metodou je ale pěstování ve vyvýšených záhonech.
 

Číst dál...

Co vše lze pěstovat ve fóliovníku?

5.5.2017

Proto, abychom měli kvalitní úrodu, nepotřebujeme nutně skleník, stačí mnohem levnější zahradní fóliovník.
 

Číst dál...

Jak pěstovat chilli papričky?

4.5.2017
 
Papriky obecně patří o rostliny náročné na péči. Pěstovat je můžeme venku i ve fóliovníku
 

Číst dál...

Jak pěstovat meduňku lékařskou?

3.5.2017

Jedna z oblíbených bylinek, která nesmí chybět ve fóliovníku, je meduňka lékařská. 

Číst dál...

Podle čeho vybrat fóliovník a jaké jsou jeho výhody?

2.5.2017

Máte raději domácí nebo kupovanou zeleninu? Abyste si ji mohli vypěstovat na zahrádce, potřebujete dát rostlině vhodné podmínky pro růst, který jim poskytne fóliovník. Jsou levnější alternativou skleníků. 
 

Číst dál...

7 rad pro pěstování rajčat ve fóliovníku

28.4.2017
 
Rajčata patří mezi nejoblíbenější zeleninu. Vypěstovat si je můžete na balkoně i ve fóliovníku. Sazeničky rajčat je vhodné vysadit ven v květnu po třech zmrzlých. 
 

Číst dál...

Jak si vypěstovat ve fóliovníku meloun?

 
27.4.2017
 
Meloun mají rádi děti i dospělí. Přinášíme vám návod, jak si jej vypěstovat ve fóliovníku. Roubované sazenice zakoupíte na internetu a v některých zahradnictvích. 
 

Číst dál...

Jak pěstovat zeleninu ve fóliovníku?

26.4.2017

Zahradní fóliovníky využijete v zahradě podobně jako skleník k předpěstování, rychlení i pěstování zeleniny. Vlastnoručně vypěstovaná zelenina v biokvalitě je nedocenitelná.

Číst dál...

Nepodceňujte fóliovníky

24.4.2017
 
Většina laiků si myslí, že ideální podmínky pro celoroční pěstování je možné vytvořit pouze ve skleníku. Ale to rozhodně není pravda.
 

Číst dál...

Objevte výhody fóliovníku na zahradě

21.4.2017
 
Přemýšlíte, jak vylepšit svou zahradu? Zkuste objevit výhody fóliovníku. 

Číst dál...

Důvody k použití fóliovníku

20.4.2017

Pěstitelská sezóna nemusí trvat pouze od jara do podzimu, můžete si ji snadno prodloužit i přes zimu. Je ale potřeba zařídit pro rostlinstvo kvalitní přístřešek.
 

Číst dál...

Fóliovníky k ochraně a rychlení zeleniny

19.4.2017

Fóliovníky jsou v našich zahradách vidět stále méně. Nahrazují je pařeniště a skleníky. I s fóliovníkem však budete určitě spokojeni. 
 

Číst dál...

Jak fóliovník vybudovat na své zahradě?

18.4.2017
 
Pořídit si na zahradě fóliovník není nic složitého. V mnoha ohledech jde o mnohem jednodušší a levnější řešení oproti klasickému skleníku. 
 

Číst dál...

Levnější než skleníky

14.4.2017
 
Máme spoustu koníčků, ale jestli v něčem opravdu vynikáme, je to amatérské pěstování zeleniny a flóry obecně. Proto je také na většině tuzemských zahrad, krom jiného, obvykle přítomen také skleník.
 

Číst dál...

Střecha z fólie

13.2.2017
 
Zahradničení není jen koníček, je to životní styl. Ale co dělat, když přijdou první mrazy? Řešení je jednoduché, postavit si fóliovník.
 

Číst dál...

Když se rozhodneme pro fóliovník

12.4.2017
 
Pro fóliovník se časem rozhoduje celá řada pěstitelů kaktusů, zeleniny i květin. Postavit si jej můžeme sami nebo si zakoupit jednoduchou stavebnici. 
 

Číst dál...

Levná verze skleníku

11.4.2017
 
V našich podmínkách se rostlinám venku v zimě moc nedaří. Pokud si však pořídíte skleník, můžete mít pěstitelskou sezónu 365 dní v roce.

Číst dál...

Moderní fóliovník

10.4.2017
 
Moderní fóliovník splní stejnou funkci jako skleník. Jeho stavba je velmi jednoduchá. 
 

Číst dál...

Vhodné prostředí pro rostliny vytvoří fóliovník

7.4.2017
 
Užívat si vždy čerstvého ovoce a zeleniny jde za jakéhokoliv počasí. Stačí pouze vytvořit na zahradě vhodné prostředí. Nemusí to být pouze skleník, je možné využít fóliovník.
 

Číst dál...

Dopřejte si vlastní zeleninu a bylinky

6.4.2017

Zahradu bychom měli využívat jak pro odpočinek, tak pro pěstování. Jedině tak využijeme maximálně její potenciál. 
 

Číst dál...

Předpěstování sadby ve fóliovníku

5.4.2017

Nemáte-li dostatek prostoru na sazenice na oknech, předpěstujte si výsadbu ve fóliovníku. 
 

Číst dál...

Nečekejte a sázejte do fóliovníku

4.4.2017
 
Nechcete čekat, až pominou ranní mrazíky? Můžete vysázet do fóliovníku drobnou zeleninu. 
 

Číst dál...

Výhody fóliovníku

 
Vybudování skleníku je nákladným řešením. Pokud hledáte něco jednoduššího a levného, pak zvolte fóliovník. Nejde o náročnou investici, pokud jej zrovna nevyužijete, nebude vám zabírat místo na zahradě. 
 

Číst dál...

Fólie využijete v zahradě na všechno

 
Fólie patří mezi nepostradatelné pomocníky do zahrady. Plastová fólie je součástí fóliovníku, ale také při stavbě jezírka nebo na výhřev bazénu. 
 

Číst dál...

Jak postavit fóliovník

 Neuspokojuje vás nabídka ovoce, zeleniny či bylinek v obchodech? Pak je řešením postavit na zahradě fóliovník. 
 

Číst dál...

Tip na pěstování ve fóliovníku: Ačokča (mexická okurka)

 
Také jste na farmářských trzích spatřili zvláštní zeleninu, která připomíná okurku? Říká se ji Ačokča nebo také mexická okurka a dá se vypěstovat i ve fóliovníku. 
 

Číst dál...

K čemu se na zahradě hodí fóliovník?

 
Chcete mít co nejlepší úrodu? Vliv na ní má nejen počasí a typ půdy, ale také okolní prostředí. To správné pomůže vytvořit fóliovník. 
 

Číst dál...

Úprava terénu a příprava zahrady

 
Poté, co je dokončena stavba či rekonstrukce domu, přichází na řadu úprava terénu a příprava zahrady. 
 

Číst dál...

Sjednejte si odvoz zeminy

Stavba rodinného domu je náročnou záležitostí, která vždy zatíží nervy i rozpočet. Už před samotným budováním je nutné si projít martyriem po úřadech a stavba jako taková také není žádná legrace. Navíc se přidává ještě další problém v podobě zeminy. Tu nemůžete nechat jen tak ležet na zahradě nebo ji potají přeházet sousedům na zahradu.
 

Číst dál...

Jak rekonstruovat a udržovat zahradní stavby?

Potřebuje vaše pergola opravit či natřít? Teď je nejlepší doba začít.

Číst dál...

Fóliovník: pomůže slunci

Fóliovník je skvělý způsob, jak si výrazně usnadnit pěstování ovoce a zeleniny. Výhodou je nízká pořizovací cena a rychlá montáž. 
 

Číst dál...

Nezanedbávejte péči o bazén

 
Mít na zahradě je skvělá věc, nicméně pokud v něm nebudete udržovat čistou vodu, bude vám spíše na škodu. Čistou vodu lze udržovat pomocí soli, UV lampy, ionizace. Rozhodně se neobejdete bez chlóru. 
 

Číst dál...

6 tipů pro správné zalévání zahrady

 
Připravte se na období sucha, které nás v posledních letech trápí. Nasbírejte si dešťovou vodu a také dodržujte naše tipy pro správné zalévání. 

Číst dál...

Fóliovník ochrání i urychlí zeleninu

 
Fóliovníky jsou čím dál častěji nahrazovány skleníky, nicméně stále se najdou pěstitelé, kteří na ně nedají dopustit. 
 

Číst dál...

Fóliovník jako levnější varianta skleníku

Moderní fóliovník funguje stejně jako skleník. Stavba fóliovníku je oproti skleníku jednodušší. 
 

Číst dál...

Předpěstujte si sadbu ve fóliovníku

Sazeničky okrasných květin nebo zeleniny si můžete předpěstovat ve fóliovníku. 
 

Číst dál...

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Doporučujeme: l  Betonové garáže One Trade l Dřevěné přístřešky l Levné pergoly l Skleníky z polykarbonátu l Zahradní domky l Dřevěné altány l Pergoly l Přístřešky


2014 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ